Salvum Odszkodowania - oficjalny sponsor PGE Skry Bełchatów

Gramy w Twojej obronie! Odbierz dodatkowe pieniądze z OC/AC

Krok po kroku
Piłka
Jeśli w ciągu ostatnich 3 lat miałeś stłuczkę, kolizję lub wypadek - na 90% otrzymałeś zaniżone odszkodowanie z OC lub AC.
Koszulka
Nasz specjalista zweryfikuje Twój kosztorys. Zaproponujemy dopłatę do Twojego odszkodowania, minimum formalności i szybką realizację.
Voucher 400 zł
Sprzedaj nam swoją szkodę, a oprócz dodatkowych pieniędzy otrzymasz w prezencie voucher o wartości 400 zł na zakupy w strefie kibica!

Sprawdź wysokość swojej dopłaty

Nasz specjalista oddzwoni i bez żadnych zobowiązań zaproponuje kwotę odkupu.
*Koszulki zostaną przyznane wyłącznie osobom, które do dnia rozpoczęcia promocji (07.11.2018) nie przesłały danego kosztorysu do Salvum. Oferta ważna do 30.11.2018 włącznie. Kosztorysy szkód zdarzeń, po których została zawarta ugoda, nie będą brane pod uwagę.
+48 731 31 31 31 · skra@salvum.com.pl
© Salvum Odszkodowania 2018
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Administratorami Twoich danych osobowych są podmioty tworzące Salvum Odszkodowania. Mamy siedzibę w Sulejowie przy ul. Koneckiej 41. Dane osobowe, które podajesz w formularzu przetwarzamy w celu kontaktu z Tobą oraz kierowania do Ciebie naszych ofert. Masz prawo w każdym czasie cofnąć swoją zgodę na kontakt i otrzymywanie od nas ofert dzwoniąc na infolinię +48 731 31 31 31, pisząc e-mail na adres biuro@salvum.com.pl lub list pod adres Salvum Odszkodowania, ul. Konecka 41, 97-330 Sulejów z dopiskiem "Moje dane osobowe". Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.